Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel

Wyśniona...wymarzona.... ...sen się spełnia...

offline aagawaa blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: BELLA
741394 odwiedzin | wpisów: 242, komentarzy: 1252, obserwuje: 318

inspiracje c.d

autor: aagawaa blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Na razie mamy przestój na budowie wiec buszuje sobie po wirtualanym świecie iposzukuje  inspiracji do mojego przyszlego domu.juz dzis wiem ze cos z tym co tuwidzicie zrobię :)mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

zycze WSPANIAŁEJ NIEDZIELI i WSZYSTKIEGO naj... W NOWYM ROKU 

INSPIRAJE....

autor: aagawaa blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Poniżej film instruktażowy firmy Knauf pokazujący, jak niestandardowo może wyglądać sufit podwieszany wykonany z giętej płyty gipsowej (wykorzystano suchą zaprawę Knauf oraz profile metalowe).

http://www.wnetrza.webzine.pl/category/sufity/

                                                                          blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

Półki ścienne przydają się w każdym pomieszczeniu, zarówno do przechowywania książek jak i drobiazgów. Dziś znalazłem półki w bardzo ciekawym kształcie – wyglądają jak ptaki. Świetnie pasowałyby do pokoju młodzieżowego.

 

Półki na książki znajdują się w każdym domu i często niewiele się od siebie różnią. Dziś mam więc oryginalny pomysł do nowoczesnego wnętrza. Półka wyglądająca jak kręgosłup. Autorem tego niecodziennego pomysłu jest Pietro Travaglini.

Półka jak kręgosłup

Półka jak kręgosłup

Regały na książki przydają się zarówno w salonie, jak i w pokoju młodzieżowym. Dziś znalazłem rewelacyjne regały książkowe w których przegródki na książki są w kształcie liter alfabetu.

Regały książkowe

Regały książkowe

Regały książkowe

 


W łazience często brakuje miejsca na ręczniki i inne przedmioty, takie jak środki czystości. Niezbędne okazują się zatem półki łazienkowe. Spójrzcie na ten przepiękne system do przechowywania pasujący do łazienki w wiktoriańskim stylu, dla którego inspiracją jest Virginia Wolf.

Półki łazienkowe

Półki łazienkowe

Często aranżując mieszkanie brakuje pomysłu na róg pomieszczenia. Ciekawą i praktyczną koncepcją jest umieszczenie w tym miejscu regału na książki. Spójrzcie np. na te lekkie regały narożne z kolekcji firmy Vox.

Regały narożne

Półki drewniane pasują zarówno do klasycznych i nowoczesnych wnętrz, czy jak pokazuje poniższe zdjęcie – nawet do industrialnych. Nie wykorzystałbym ich raczej do trzymania książek, a prędzej do pamiątek, takich jak zdjęcia.

Półki drewniane

Półki drewniane

 

Regały drewniane są niezastąpione zarówno w salonie jak i w pokoju młodzieżowym. Dziś chciałem zaprezentować wam oryginalne, wręcz niezwykłe regały i bardzo finezyjnych kształtach.

Regały drewniane

Regały drewniane

Regały drewniane

Regały drewniane

                                                                              blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

                                                            blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

Spiżarnia, to bardzo przydatne pomieszczenie w domu, jednak nie każdy może pozwolić sobie na jej przygotowanie. Poniższa koncepcja spiżarni została zaprojektowana przez Judytę Malinowską, w mieszkaniu o powierzchni 80 m2. Właściciele chcieli zagospodarować jedną z wnęk, aby stała się bardziej uporządkowana i funkcjonalna.

Spiżarnia

Spiżarnia

Spiżarnia

Dla Pana domu istotne było, aby w spiżarni mógł pędzić wino i przechowywać je na stojakach.

Spiżarnia

 

Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 67987
Liczba wpisów: 226433
Liczba komentarzy: 900733
Liczba zdjęć: 663899
Liczba osób online: 327